Razpored


 

 

JESENSKI DEL - SEZONA 2020/2021

 

1. krog, NEDELJA, 20.9.2020, org.: ŠD VELKA (Zg. Velka – asfalt)

10:00

ŠD VELKA 

BAR 10

11:00

KMN GOST. PRI ANTONU

KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA

12:00

KMN VITOMARCI

OLD BOYS

 

1. krog, NEDELJA, 20.9.2020, org.: M TRGOVINA LORMANJE (Voličina – umetna masa) 

10:00

M TRGOVINA LORMANJE

FC TROJICA

11:00

KMN SV. TROJICA

TROJICA LEZE

12:00

ŠD SELCE

ŠD JABLANCE

 

PROSTA EKIPA: ŠD PERNICA

     
 

2. krog, PETEK, 25.9.2020, org.: BAR 10 (Voličina – umetna masa)

18:00

BAR 10

FC TROJICA

19:00

M TRGOVINA LORMANJE

ŠD SELCE

20:00

ŠD PERNICA

ŠD VELKA

 

2. krog, PETEK, 25.9.2020, org.: KMN GOST. PRI ANTONU (VITOMARCI – asfalt)

18:00

KMN GOST. PRI ANTONU

OLD BOYS

19:00

KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA

KMN SV. TROJICA

20:00

ŠD JABLANCE

KMN VITOMARCI

 

PROSTA EKIPA: TROJICA LEZE

     
 

3. krog, NEDELJA, 27.9.2020, org.: ŠD PERNICA (Pernica - asfalt)

10:00

ŠD PERNICA

FC TROJICA

11:00

KMN VITOMARCI

M TRGOVINA LORMANJE

12:00

KMN SV. TROJICA

OLD BOYS

 

3. krog, NEDELJA, 27.9.2020, org.: ŠD SELCE (Selce – umetna trava)

10:00

ŠD SELCE

BAR 10

11:00

KMN GOST. PRI ANTONU

ŠD JABLANCE

12:00

TROJICA LEZE

KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA

 

PROSTA EKIPA: ŠD VELKA

     
 

4. krog, PETEK, 2.10.2020, org.: M TRGOVINA LORMANJE (Voličina – umetna masa)

18:00

M TRGOVINA LORMANJE

KMN GOST. PRI ANTONU

19:00

BAR 10

KMN VITOMARCI

20:00

ŠD PERNICA

ŠD SELCE

 

4. krog, PETEK, 2.10.2020, org.: OLD BOYS (Sv. Trojica – umetna masa)

18:00

OLD BOYS

TROJICA LEZE

19:00

ŠD JABLANCE

KMN SV. TROJICA

20:00

ŠD VELKA

FC TROJICA

 

PROSTA EKIPA: KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA

     
 

5. krog, NEDELJA, 4.10.2020, org.: KMN VITOMARCI (Vitomarci - asfalt)

09:00 KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA OLD BOYS

10:00

KMN VITOMARCI

ŠD PERNICA

11:00

ŠD SELCE

ŠD VELKA

 

5. krog, NEDELJA, 4.10.2020, org.: ŠD JABLANCE (Voličina – umetna masa)

10:00

ŠD JABLANCE

TROJICA LEZE

11:00

KMN GOST. PRI ANTONU

BAR 10

12:00

KMN SV. TROJICA

M TRGOVINA LORMANJE

 

PROSTA EKIPA: FC TROJICA

     
 

6. krog, PETEK, 9.10.2020, org.: KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA (Trnovska vas - asfalt)

18:00

KMN TRNOVSKA VAS – SIVA ČAPLJA

ŠD JABLANCE

19:00

ŠD PERNICA

KMN GOST. PRI ANTONU

20:00

ŠD VELKA

KMN VITOMARCI

 

6. krog, PETEK, 9.10.2020, org.: TROJICA LEZE (Sv. Trojica – umetna masa)

18:00

TROJICA LEZE

M TRGOVINA LORMANJE

19:00

BAR 10

KMN SV. TROJICA

20:00

FC TROJICA

ŠD SELCE

 

PROSTA EKIPA: OLD BOYS

     
 

7. krog, NEDELJA, 11.10.2020, org.: KMN SV. TROJICA (Sv. Trojica – umetna masa)

10:00

KMN SV. TROJICA

ŠD PERNICA

11:00

TROJICA LEZE

BAR 10

12:00

KMN VITOMARCI

FC TROJICA

 

7. krog, NEDELJA, 11.10.2020, org.: ŠD VELKA (Zg. Velka - asfalt)

10:00

ŠD VELKA

KMN GOST. PRI ANTONU

11:00

OLD BOYS

ŠD JABLANCE

12:00

KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA

M TRGOVINA LORMANJE

 

PROSTA EKIPA: ŠD SELCE

     
 

8. krog, SOBOTA, 17.10.2020, org.: BAR 10 (VOLIČINA – umetna masa)

16:00

BAR 10

KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA

17:00

M TRGOVINA LORMANJE

OLD BOYS

18:00

ŠD SELCE

KMN VITOMARCI

 

8. krog, SOBOTA, 17.10.2020, org.: FC TROJICA (Sv. Trojica – umetna masa)

16:00

FC TROJICA

KMN GOST. PRI ANTONU

17:00

ŠD PERNICA

TROJICA LEZE

18:00

ŠD VELKA

KMN SV. TROJICA

 

PROSTI EKIPI: ŠD JABLANCE

     
 

9. krog, SOBOTA, 24.10.2020, org.: KMN GOST. PRI ANTONU (Cerkvenjak – umetna masa)

16:00

KMN GOST. PRI ANTONU

ŠD SELCE

17:00

KMN SV. TROJICA

FC TROJICA

18:00

TROJICA LEZE

ŠD VELKA

 

9. krog, SOBOTA, 24.10.2020, org.: ŠD PERNICA (Pernica – asfalt)

16:00

ŠD PERNICA

KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA

17:00

OLD BOYA

BAR 10

18:00

ŠD JABLANCE

M TRGOVINA LORMANJE

 

PROSTA EKIPA: KMN VITOMARCI

     
 

10. krog, SOBOTA, 31.10.2020, org.: ŠD SELCE (Selce-umetna trava)

16:00

ŠD SELCE

KMN SV. TROJICA

17:00

BAR 10

ŠD JABLANCE

18:00

ŠD VELKA

KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA

 

10. krog, SOBOTA, 31.10.2020, org.: OLD BOYS (Sv. Trojica – umetna masa)

16:00

OLD BOYS

ŠD PERNICA

17:00

FC TROJICA

TROJICA LEZE

18:00

KMN VITOMARCI

KMN GOST. PRI ANTONU

 

PROSTA EKIPA: M TRGOVINA LORMANJE

     
 

11. krog, SOBOTA, 7.11.2020, org.: FC TROJICA (Sv. Trojica – umetna masa)

15:00

FC TROJICA

KMN TRNOVSKA VAS - SIVA ČAPLJA

16:00

BAR 10

M TRGOVINA LORMANJE

17:00

TROJICA LEZE

ŠD SELCE

 

11. krog, SOBOTA, 7.11.2020, org.: KMN VITOMARCI (Vitomarci-asfalt)

15:00

KMN VITOMARCI

KMN SV TROJICA

16:00

ŠD JABLANCE

ŠD PERNICA

17:00

OLD BOYS

ŠD VELKA

 

PROSTA EKIPA: KMN GOST. PRI ANTONU

     
 

12. krog, SOBOTA, 14.11.2020, org.: ŠD JABLANCE (Voličina – umetna masa

15:00

ŠD JABLANCE

ŠD VELKA

16:00

ŠD PERNICA

M TRGOVINA LORMANJE

17:00

KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA

ŠD SELCE

 

12. krog, SOBOTA, 14.11.2020, org.: KMN SV. TROJICA (Sv. Trojica – umetna masa)

15:00

KMN SV. TROJICA

KMN GOST. PRI ANTONU

16:00

KMN VITOMARCI

TROJICA LEZE

17:00

OLD BOYS

FC TROJICA

 

PROSTA EKIPA: BAR 10

     
 

13. krog, SOBOTA, 21.11.2020, org.: KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA (Trnovska vas – asfalt)

15:00

KMN TRNOVSKA VAS-SIVA ČAPLJA

KMN VITOMARCI

16:00

M TRGOVINA LORMANJE

ŠD VELKA

17:00

BAR 10

ŠD PERNICA

 

13. krog, SOBOTA, 21.11.2020, org.: TROJICA LEZE (Sv. Trojica – umetna masa)

15:00

TROJICA LEZE

KMN GOST. PRI ANTONU

16:00

OLD BOYS

ŠD SELCE

17:00

ŠD JABLANCE

FC TROJICA

 

PROSTA EKIPA: KMN SV. TROJICA

 

Ta stran uporablja piskotke (cookies). Z nadaljnjim obiskom te strani se strinjate z njihovo uporabo. Vec o piskotkih.

  Sprejemam piskotke.
EU Cookie Directive Module Information